УЧАСТЬ УСТУДЕНТІВ-ПОЛОНІСТІВ У II ФОРУМІ МОЛОДИХ ПОЛЯКІВ

Студентки 4 курсу спеціальності «Філологія. Переклад (польська, російська мови)» Бішарєва Катерина та Федорович Крістіна відвідали II Forum Młodych Polakуw, який відбувався 10-17 листопада 2016 року в місті Івано-Франківську.

Захід проходив у Centrum Kultury Polskieji Dialogu Europejskiego.

Головною метою проекту було налагодження контактів між молодими поляками та особами польського походження, які належать до польських організацій в Україні, а також організацією їхньої співпраці.

Фінальне завдання учасників форуму полягало в написанні міні-проекту, який отримав фінансування від CKPiDE. Найближчим часом відбудеться реалізація написанного учасницями проекту.

З нетерпінням чекаємо на результати реалізації проекту від студентів-четвертокурсниць Бішарєвої Катерини та Федорович Крістіни! Бажаємо успіхів!

Представляємо відеорепортаж з Форуму молодих поляків – II Forum Młodych Polaków

Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ