Участь викладачів кафедри слов’янської філології у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

9 червня 2020 року у Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми в системі освіти: «загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти».

У конференції взяли участь 192 науковця із України та Білорусі, які представляли заклади вищої освіти, а також коледжі та заклади загальної середньої освіти.

З вітальним словом до учасників звернулися д.філ.н., професор, проректор з навчальної роботи НАУ А.Гудманян

та д.пед.н., професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені І.Зязюна НАПН України Л.Лук’янова.

Модератор конференції – д.пед.н., професор, директор ННІІОТ Н.Муранова.

З ключовими доповідями виступили: д.пед.н., професор, завідувач відділу андрагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені І.Зязюна НАПН України О.Аніщенко (Освіта дорослих в Україні: перспективи розвитку в умовах нестабільності) д.пед.н., старший науковий співробітник, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України С.Литвинова (Чотири підходи до організації дистанційної форми навчання в закладах освіти) к.пед.н., доцент, професор кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Л.Ляхоцька (Компоненти дидактичної системи е-навчання: умови формування і функціонування) та ін.

У конференції взяли участь викладачі кафедри слов’янської філології ХНУ: завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Подлевська Неля Володимирівна та кандидат філологічних наук, доцент Торчинська Наталія Миколаївна.

Усі учасники конференції отримують відповідні сертифікати, програму та е-збірку наукових статей.

Програма конференції:

Інформація про конференцію: https://www.facebook.com/