Участь завідувача кафедри слов’янської філології у заходах до Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня в Науковій бібліотеці Хмельницького національного університету відбувся захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Колектив бібліотеки прийшли привітати проректор з науково-педагогічної роботи, доцент, кандидат економічних наук С. А. Матюх; голова Бібліотечної ради, завідувач кафедри слов’янської філології, доцент, кандидат педагогічних наук Н. В. Подлевська; доцент, кандидат фізико-математичних наук, член Національної спілки письменників України В. Ц. Міхалевський. Літературно-музичною композицією привітав бібліотекарів студентський літературний театр «Глорія». Долучилися до свята й ветерани бібліотеки.

Під час заходу були нагороджені працівники бібліотеки, найактивніші читачі бібліотеки, учасники акції «Подаруй бібліотеці сучасну книгу». Приємно відзначити, що кафедра слов’янської філології взяла участь в акції, передавши до Наукової бібліотеки ХНУ 77 примірників художньої, навчальної та наукової літератури.

Голова Бібліотечної ради Н. В. Подлевська привітала директора, всіх працівників Наукової бібліотеки ХНУ з професійним святом, наголосивши на позитивних змінах, які вдалося зробити усім працівникам останніми роками, зосередивши увагу й на проблемах, які ще варто подолати. Підкреслила нову роль бібліотеки як наукового центру в університеті, закликала до змін в епоху інформаційного часу, зосередивши увагу на важливості бібліотеки як об’єкта зберігання справжності та істинності інформації.

Більше інформації за адресою: http://www.khnu.km.ua/root/page.aspx?l=0&r=8&p=26385

Інформація кафедр слов’янської філології