18 жовтня 2022 року викладачі кафедри слов’янської філології – завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук Неля Подлевська та доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Інна Горячок взяли участь у міжнародній онлайн-конференції «Учитель у світі багатомовності», організованій Міністерством освіти і науки Польщі.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-775.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-776.png)
Конференція присвячена актуальним питанням викладання польської мови в умовах багатомовності, особливостям навчання як рідної мови, так і другої іноземної мови, проблемним питанням методики викладання польської мови у закладах загальної середньої освіти та закладах вищої освіти.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-777.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-778.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-779.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-780.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-781.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-782.png)
З детальнішою інформацією про перебіг і результати конференції можна ознайомитися за покликанням: https://youtu.be/22vUPzzTURw
Інформація кафедри слов’янської філології