VI Всеукраїнський диктант з польської мови

За сприяння Фундації «Свобода і демократія» (Польща) 18-19 травня 2019 року у містах України (Київ, Кропивницький, Хмельницький, Львів, Луцьк, Одеса, Вінниця, Чернівці, Харків, Житомир, Рівне) проходив VI Всеукраїнськbq диктант з польської мови «Ja Piszę, Ty piszesz, My piszemy po polsku…»

19 травня 2019 року кафедра слов’янської філології провела щорічний VI Всеукраїнський (регіональний) диктант з польської мови.

Участь традиційно взяли всі охочі знавці польської мови (від маленьких до дорослих), які мали можливість змагатися і перевірити свої знання в аудиторіях Хмельницького національного університету.

Від імені Фундації «Свобода і демократія» (Польща) з вітальним словом до учасників написання диктанту звернулася голова Хмельницького обласного відділення спілки вчителів польської мови України, старший викладач кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету Юлія Серкова. Участь у перевірці диктанту взяли старші викладачі кафедри слов’янської філології Ірина Сашко та Оксана Дутковська.

В організації написання диктанту допомагали студенти-полоністи старших курсів.

Для перевірки своїх знань з польської орфографії були зареєстровані учасники з міст: Хмельницький, Шепетівка, Славута, Полонне, Летичів, Дунаївці, Деражня, Старокостянтинів та сіл: Мацьківці, Шаровечка, Гвардійське, Лісові Гринівці, смт. Чорний Острів.

Нагороди, як завжди, були в двох категоріях: «діти» та «дорослі».

Співфінансування проекту відбулося Фундацією підтримки поляків за кордоном Сенату Республіки Польща.

Дякуємо всім учасникам диктанту за вияв інтересу та бажання перевірити свої знання з польської мови!

Вітаємо усіх переможців VI Всеукраїнського диктанту з польської мови із заслуженою перемогою!

Чекаємо всіх охочих вивчати польську філологію (за освітнім рівнем «бакалавр» та «магістр» на спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» та освітнім рівнем «бакалавр» нової спеціальності «Середня освіта (Мови та літератури (польська, українська)» денної та заочної форм навчання у Хмельницькому національному університеті!

Інформація кафедр слов’янської філології