Відкриті заняття Ілони Лясота (Ilona Lasota) для студентів-полоністів Хмельницького національного університету

12 та 19 лютого 2021 року Ілона Лясота (Ilona Lasota) для студентів-полоністів провела відкриті заняття для студентів-полоністів кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету.

??????????????????????????

Ілона Лясота (Ilona Lasota) – учитель польської мови та літератури Організації розвитку польської освіти за кордоном (Польща, м. Варшава), волонтер, методист Загальноукраїнського координаційно-методичного центру вивчення польської мови і культури при Спілці вчителів-полоністів України (м. Дрогобич, Львівська обл.). Заняття проводилися в рамках співпраці кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету з Інститутом модернізації вищої освіти (Дрогобицька філія).

??????????????????????????

Заняття, проведені викладачем Ілоною Лясотою, стосувалися актуальних питань польської мови, зокрема аспектів змін до правопису української мови у порівнянні із чинним правописом польської мови, специфіки вживання граматичних форм польської мови у порівнянні з українською, використання стилістичних норм польської мови в усному мовленні.

Ці питання викликали жваве обговорення та дискусію у присутніх на лекції магістрантів спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та ілткратури (переклад включно), перша – польська».

??????????????????????????

Такі заняття стали суттєвим доповненням до матеріалу дисциплін: «Практичний курс польської мови», «Мовно-комунікативні основи спілкування», «Сучасна польська мова», «Розмовний практикум з польської мови», які читаються на філологічно-полоністичних спеціальностях Хмельницького національного університету.

??????????????????????????

Щиро дякуємо викладачеві польської мови Ілоні Лясота за професійно проведені заняття з польської мови для наших студентів!

Дякуємо за співпрацю в організації проведення занять з полоністики для студентів-полоністів начальнику Інституту модернізації змісту освіти МОН України Адаму Броніславовичу Хлопеку та кандидату філологічних наук, методисту Інституту модернізації змісту освіти МОН України Марії Романівні Мацькович (Дрогобицька філія).