Відзначення працівників кафедри слов’янської філології до Дня працівника освіти

Свято День працівників освіти, яке відзначається у першу неділю жовтня, є важливою подією в Україні, спрямованою на вшанування праці вчителів та педагогів. Це свято є символом вдячності та поваги до тих, хто виховує та навчає майбутні покоління.

Цей день також є нагодою для педагогів підвести підсумки своєї діяльності, обговорити досягнення та виклики, а також підготуватися до нових звершень у навчально-виховному процесі. Святкування Дня працівника освіти є важливим моментом у календарі освітян, що об’єднує їх у спільному прагненні до підвищення якості освіти та розвитку суспільства.

7 жовтня 2024 року у стінах Хмельницького національного університету на заході, присвяченому Дню працівника освіти, ректор вручав грамоти  працівникам за їхні досягнення та внесок у розвиток освіти. Ця церемонія була важливою частиною святкування, символізуючи визнання та подяку за їхню самовіддану працю та зусилля. Це також стимулювало педагогів до подальшого професійного зростання та вдосконалення. Цьогоріч грамоту отримала старший викладач кафедри слов’янської філології Світлана Войталюк за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання молодого покоління, з нагоди 62-ї річниці від Дня заснування Хмельницького національного університету та Дня працівників освіти.

Вручення грамот від ректора надає особливий статус цій події і підкреслює важливість ролі кожного працівника освіти у формуванні освіченого суспільства.