Відзначення викладачів кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету з нагоди Дня науки

Наука – це шлях до майбутнього. В Україні у третю суботу травня традиційно відзначають День науки – професійне свято освітян-науковців. Не виняток і Хмельницький національний університет.

До Дня науки у стінах Хмельницького національного університету, а саме у Навчальному музейно-виставковому центрі «Історія та сучасність техніки», відбулася конференція професорсько-викладацького складу «Проведення підсумків за 2023 рік та визначення пріоритетних напрямків розвитку наукової діяльності університету».

Модератором заходу став Синюк Олег Миколайович, проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету. Спершу Олег Миколайович звернувся до учасників конференції із вітальним словом, зокрема подякував Збройним силам України за можливість працювати, навчати та займатися науковою діяльністю у такий непростий для усіх час.

Родзинкою заходу було нагородження професорсько-викладацького складу Хмельницького національного університету за підсумками рейтингового оцінювання результатів наукової діяльності.

За честь, що серед науковців університету переможцями стали і викладачі кафедри слов’янської філологіїСеркова Юлія Іванівна, старший викладач кафедри слов’янської філології та Мороз Тетяна Олександрівна, доктор філософії, викладач кафедри слов’янської філології.

За вагомий внесок в організацію і проведення щорічних заходів міжнародного та всеукраїнського рівнів по розкриттю творчих і наукових здібностей філологів-полоністів, за багаторічну підготовку студентів-переможців всеукраїнських та міжнародних олімпіад та конкурсів з польської мови і літератури, нагороджена Серкова Юлія Іванівна. Почесно, що грамоту Юлії Іванівні вручив ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх.

За вагомий особистий внесок у розвиток наукової діяльності молодих вчених Хмельницького національного університету грамотою нагороджена Мороз Тетяна Олександрівна. Приємно відзначити, що восени 2023 року Тетяна Олександрівна здобула науковий ступінь доктора філософії зі спеціальності 035  «Філологія» (10.02.03 – слов’янські мови), з чим ми ще раз принагідно її вітаємо!

Шановні колеги, щиро вас вітаємо! Бажаємо вам міцного здоров’я, невтомності у новаторському пошуку, втілення нових проєктів та ідей задля розвитку науки в Україні.