За результатами роботи кафедра слов’янської філології нагороджена Грамотою Хмельницького національного університету за високі результати у науковій, навчально-методичній, методично-організаційній, виховній роботі, ставши переможцем (I місце) серед гуманітарно-економічних випускових кафедр Хмельницького національного університету (2015 р.), Грамотою Хмельницького національного університету за вагомі здобутки у реалізації міжнародних проектів та значний внесок у забезпечення міжнародного визнання університету (2015 р.), Грамотами Хмельницького національного університету за вагомий внесок у розвиток науки і освіти за підсумками 2013 року та 2014 року, здобувши II місце серед гуманітарно-економічних випускових кафедр.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-315.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-316.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-317.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-318.png)
Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ