VIII Всеукраїнський диктант з польської мови у Хмельницькому національному університеті

25 вересня 2021 року у Хмельницькому національному університеті відбулося написання VIII Всеукраїнського диктанту з польської мови.

Такий захід є традиційним для проведення у стінах Хмельницького національного університету, адже саме тут активно функціонує кафедра слов’янської філології, яка здійснює підготовку філологів-полоністів.

Участь у заході взяли близько 100 осіб – охочі перевірити свої знання у грамотності з польської мови та позмагатися за призові місця й нагороди.

Взяли участь у написанні диктанту й студенти полоністичних освітніх програм Хмельницького національного університету: «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська», «Польська мова і література, друга мова – англійська», «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)».

Від імені Фундації «Свобода і демократія» (Польща) з вітальним словом до учасників написання диктанту звернулася голова Хмельницького обласного відділення спілки вчителів польської мови України, старший викладач кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету Юлія Сєркова.

Диктант читала старший викладач кафедри слов’янської філології Регіна Балицька.

Участь у перевірці диктанту взяли викладачі кафедри слов’янської філології: Оксана Ранюк, Світлана Войталюк, Регіна Балицька, Яна Лиса.

В організації написання диктанту допомагали студенти-полоністи (волонтери) старших курсів, а також мали можливість ще й реалізувати свої навички як майбутні учителі польської мови у перевірці конкурсних робіт.

Поки перевіряли конкурсні роботи завідувач кафедри слов’янської філології Неля Подлевська ознайомила можливих майбутніх абітурієнтів із умовами вступу до Хмельницького національного університету, можливостями та перевагами навчання на полоністичних спеціальностях університету.

Дякуємо всім учасникам диктанту за вияв інтересу та бажання перевірити свої знання з польської мови!

Вітаємо усіх переможців VIII Всеукраїнського диктанту з польської мови із заслуженою перемогою!

Чекаємо всіх охочих вивчати польську філологію та лінгводидактику за освітнім рівнем «бакалавр» та «магістр» денної та заочної форм навчання у Хмельницькому національному університеті!