Вітаємо першокурсників-полоністів – майбутніх бакалаврів філології та середньої освіти!

Цьогоріч навчання для першокурсників у Хмельницькому національному університеті розпочалося 19 вересня 2022 року. Урочисте вітання ректора університету розпочалося в актовій залі (https://khmnu.edu.ua/druzhnya-rodyna-hnu-vitaye-pershokursnykiv/) для усіх першокурсників.

Згодом першокурсники мали можливість познайомитися з кафедрами, на яких навчаються, викладачами, які навчатимуть, приміщеннями, у яких навчатимуться.

Так, першокурсників-полоністів урочисто зустріла кафедра слов’янської філології.

Знайомство з кафедрою, організацією і системою навчання в університеті, можливостями і перспективами навчання на обраних ОПП: 014 «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)» та 035 «Польська мова і література, друга мова – англійська» провела завідувач кафедри слов’янської філології Неля Подлевська.

В урочистій обстановці студентам вручили залікові книжки декан гуманітарно-педагогічного факультету Людмила Станіславова та куратори груп-першокурсників Оксана Ранюк та Світлана Войталюк.

Першокурсники мали можливість поспілкуватися із викладачами кафедри, а також згодом відвідали Українсько-польський центр європейської інтеграції, де відбуватимуться усі навчальні заняття із полоністики.

Щиро вітаємо усіх наших першокурсників – майбутніх бакалаврів філології та бакалаврів середньої освіти у дружній родині Хмельницького національного університету! Бажаємо наснаги, творчості, жаги до знань, цікавого студентського життя, неймовірних досягнень та нових можливостей реалізації себе на шляху до здобуття професійної кваліфікації!