Випуск бакалаврів-перекладачів спеціальності «Філологія. Переклад (польська, російська мови)»

Після чотирьох років навчання на спеціальності «Філологія. Переклад (Польська, російська мови)» та успішного складання державного кваліфікаційного іспиту студенти отримали дипломи бакалавра та присвоєну кваліфікацію бакалавра філології, перекладача з польської мови, перекладача з російської мови, вчителя польської мови.

Випускників привітали із закінченням бакалаврату: декан гуманітарно-педагогічного факультету, кандидат філологічних наук, доцент Станіславова Л. Л., заступник гуманітарно-педагогічного факультету Терещенко Л. В., завідувач кафедри слов’янської філології, кандидат педагогічних наук, доцент Подлевська Н. В.

Важко відпускати зі стін рідного університету гарних студентів, але колектив кафедри щиро радий рішенню випускників-бакалаврів продовжувати навчання після вступу у магістратуру на спеціальність «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно): перша – польська»!

Колектив кафедри слов’янської філології бажає усім випускникам щасливої професійної долі, а тим, хто вирішив продовжувати навчання – нових успіхів у здобутті знань, професійних умінь та навичок!

З вітанням кафедра слов’янської філології!