Випуск бакалаврів-полоністів-2019! ФПР-15 #Бакалаври

27 червня 2019 року відбувся випуск бакалаврів гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету.

В актовій залі червоні дипломи вручили нашим випускницям Юлії Коростіль та Вероніці Чорноус ректор Хмельницького національного університету Микола Скиба та народний депутат України Сергій Мельник.

Після чотирьох років навчання на полонійній спеціальності та успішного складання державного кваліфікаційного іспиту студенти отримали дипломи бакалавра та присвоєну кваліфікацію бакалавра філології, перекладача з польської мови, вчителя польської мови.

В аудиторії методики викладання слов’янських мов випускників чекав сюрприз: програма урочистого прощання-побажання та надії на скорі зустрічі, підготовлена викладачами кафедри слов’янської філології.

Випускники мали можливість отримати на згадку: листівку з емблемою кафедри на щирими побажаннями успішної професійної долі;цукерку з висловлюваннями відомих людей (з коментарями самих випускників); грамоти за успіхи в навчанні та інших сферах діяльності студента від декана ГПФ Людмили Станіславової; і звісно ж – самі дипломи!

Звучали щирі слова і від завідувача кафедри Нелі Подлевської, і викладачів кафедри слов’янської філології: Юлії Серкової, Ірини Сашко, Оксани Дутковської, Людмили Станіславової, Людмили Терещенко, Наталії Торчинської, Інни Горячок, і самих випускників, і їхніх батьків, і близьких людей, які прийшли привітати з такою чудовою подією.

А ще на добру згадку залишилися гарні фото, мультимедійна презентація-сюрприз, підготовлена доцентом кафедри Інною Горячок, та море позитивних емоцій, яскравих вражень, ейфорія радості і гордості! Мультимедійне вітання для ФПР-15 від кафедри(нажати тут для завантаження)

Важко відпускати зі стін рідного університету гарних студентів, але колектив кафедри щиро радий рішенню випускників-бакалаврів продовжувати навчання після вступу у магістратуру на спеціальність «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно): перша – польська»!

Колектив кафедри слов’янської філології бажає усім випускникам щасливої професійної долі, а тим, хто вирішив продовжувати навчання – нових успіхів у здобутті знань, професійних умінь та навичок!

Інформація кафедр слов’янської філології