![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/20220705.jpg)
Першого тижня липня 2022 року у Хмельницькому національному університеті відбувся випуск бакалаврів усіх спеціальностей.
З цієї нагоди усіх випускників привітали: голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій; міський голова Хмельницького Олександр Симчишин; директор Департаменту освіти, науки, молоді і спорту ХОВА Дарія Басюк; ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх.
Переглянути привітання можна за покликанням: https://www.khnu.km.ua/root/page.aspx?l=0&r=8&p=31750
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-529-1024x394.png)
5 липня 2022 року на гуманітарно-педагогічному факультеті у Хмельницькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів факультету. На превеликий жаль, через російсько-українську війну цього року не всі випускники змогли бути присутніми в залі, але усі мали можливість доєднатися до відеотрансляції урочистостей через уже звичну для всіх платформу Zoom.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-530-1024x504.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-531-1024x825.png)
З вітальними словами до випускників, батьків, викладачів звернулися ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, декан гуманітарно-педагогічного факультету Людмила Станіславова, завідувач кафедри слов’янської філології Неля Подлевська.
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-532-1024x558.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-533-1024x495.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-534-1024x558.png)
Нам приємно, що вищу освіту за першим освітнім рівнем (бакалаврським) цьогоріч у Хмельницькому національному університеті здобули 16 здобувачів спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» (випускаюча кафедра – слов’янської філології). Це були надзвичайно творчі, креативні, старанні, відповідальні студенти групи ФПР-18! Було багато цікавих зустрічей, занять, ідей, заходів, проєктів – що в результаті реалізувалися у набутій професійній кваліфікації випускників. Багато інформації про наших сьогоднішніх випускників можна знайти на сайті кафедри слов’янської філології. Звісно ж усіх наших випускників ми запрошуємо на навчання на другому рівні (магістерському) здобуття вищої освіти за спеціальністю «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська»!
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-535-1024x631.png)
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-536-1024x972.png)
Дякуємо усім бакалаврам за навчання на спеціальностях нашої кафедри, нашого університету! Бажаємо усім випускникам знайти себе у професійній діяльності відповідно до присвоєної кваліфікації у дипломі «перекладача з польської мови, вчителя польської мови» та знаходити шлях до підвищення кваліфікації, самовдосконалення та саморозвитку!
А ми, викладачі, звісно ж, з нетерпінням чекатимемо на зустріч із нашими любими випускниками! Пам’ятаємо вас завжди, любимо і чекаємо! До зустрічі!
![](https://ksf.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/10/image-537-1024x596.png)