Випуск бакалаврів-полоністів 2024 року!

9 липня 2024 року відбувся випуск бакалаврів Хмельницького національного університету. Дипломи отримали 1229 випускників. Серед них і випускники кафедри слов’янської філології – бакалаври філології та бакалаври середньої освіти.

Цьогоріч на кафедрі випускалися бакалаври трьох освітніх програм: «Філологія. Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська» (кваліфікація – бакалавр філології, перекладач, учитель польської мови), «Польська мова і література, друга мова – англійська» (кваліфікація – бакалавр філології, перекладач (польська, англійська мови)), «Середня освіта (Мови і літератури (польська, українська))» (бакалавр середньої освіти, учитель польської мови і літератури, учитель української мови і літератури).

Нашим випускникам випала нелегка доля у здобутті вищої освіти, адже вступали у 2020 році у період пандемії Covid-19, і продовжували навчатися із 2022 року в умовах повномасштабної російської агресії на Україну. Однак, незважаючи на усі виклики та труднощі, усі справилися із навчанням, успішно виконавши індивідуальний план здобувача вищої освіти та склавши атестаційні іспити.

Тож 9 липня приємно було побачити усіх, хто зміг прийти на урочисте вручення дипломів бакалавра, побачитись з одногрупниками, викладачами кафедри, обмінятися позитивними емоціями та скласти плани на майбутнє.

Детальніша інформація про урочисту подію: https://khmnu.edu.ua/vitayemo-vypusknykiv-bakalavriv-2024/

Усі фото про наших випускників із урочистої події зберігаються в архіві кафедри.

Ще раз хочемо привітати наших випускників-бакалаврів із завершенням навчання, урочистим врученням дипломів та побажати щасливої долі, професійного становлення, самовдосконалення та кар’єрного росту! Завжди чекатимемо вас у стінах нашого рідного університету на кафедрі слов’янської філології!

Принагідно запрошуємо усіх охочих до продовження навчання у Хмельницькому національному університеті, вступивши на освітньо-професійну програму магістерського рівня «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» та здобувши кваліфікацію магістра філології, перекладача, викладача польської мови і літератури.

Усім бажаємо успіхів, нових досягнень та саморозвитку!

Кафедра слов’янської філології