Виявлення інтересів і зацікавлень першокурсників кафедри слов’янської філології

Уже стало доброю традицією, що до Міжнародного дня студента на кафедрі слов’янської філології студенти-першокурсники знайомлять усіх присутніх зі сферою своїх зацікавлень, досягнень, талантів.

Цьогоріч у листопаді також відбулася традиційна зустріч здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня груп СОП-22 (Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)) та ФППА-22 (Філологія. Польська мова і література, друга мова – англійська) із викладачами кафедри слов’янської філології. Студенти підготували презентентації про свої сфери зацікавлень. Завдяки таким зустрічам, можна дізнатися чим захоплюються студенти, яка діяльність їм до вподоби. Студенти прагнуть не зупинятися на досягнутому і далі розвиватися в тому, що їм подобається.

Зараз студенти є дуже прогресивними. Дуже часто вони цікавляться, які заходи або курси можуть відвідати, або в якій із двох конкретних конференцій краще взяти участь. Тому основне завдання викладача – не примушувати, а заохочувати, мотивувати, спонукати – показувати можливості здобувачам освіти для розвитку їхніх здібностей, талантів.

Тож пропонуємо познайомитися і вам із нашими студентами – майбутніми філологами-перекладачами та філологами-педагогами!

Презентація ФППА-22

Презентація СОП-22