Юлія Серкова – лауреат конкурсу «Учитель року» з полоністики!

13-16 червня 2019 року у м. Торунь (Польща) відбувся VIII Всесвітній конгрес викладачів польської мови, в якому взяла участь старший викладач кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету Юлія Іванівна Серкова. Цьогорічною тематикою Конгресу в обговореннях стали родина, школа, церква, які є основними сферами життя поляків.

Урочиста церемонія нагородження кращих учителів-полоністів 2019 року відбулася в старій ратуші міста, в якій взяли участь учителі польських шкіл та польської діаспори з 28 країн, 5 континентів світу, а також група шановних гостей: Даріуш Піонтковскі, Міністр національної освіти, Анна Залевска, член Європейського парламенту, Яніна Сагатовска, Голова Комітету Сенату з питань еміграції та комунікацій з польською діаспорою та поляками за кордоном, Малгожата Копічко, сенатор, що представляє Комітет з питань науки та спорту, д-р Ярослав Шарек з Інституту національної пам’яті.

Урочистості розпочали господарі свята: президент Товариства «Спільнота польська» Даріуш Пьотр Боніславскі та голова міста Торунь Міхал Залескі.

У 2019 року лауреатами почесної відзнаки «Учитель року» з полоністики стали: Марія Полторак – соціолог, вчитель польської мови з Парижа; Даніель Заторський – викладач польської мови з Казахстану; Юлія Серкова – директор польської суботньої школи в Україні, старший викладач кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету.

Інформацію використано із сайту Товариства «Спільнота польська» (http://wspolnotapolska.org.pl/wiadomosci.php?id=6842), на якому можна дізнатися більше про подію.

Колектив кафедри слов’янської філології щиро вітає Юлію Іванівну з почесною та заслуженою нагородою! Бажаємо невичерпної енергії, творчості й креативності, нових методичних відкриттів у сфері полоністики та гідних оцінок професійної діяльності!

Інформація кафедр слов’янської філології