Захист курсових робіт із перекладознавства

Відповідно до навчального плану та освітньої програми «Польська мова та література, друга мова – англійська» спеціальності 035 «Філологія» здобувачі вищої освіти 3 курсу групи ФППА-21 18 грудня 2023 року захистити свої курсові роботи із пееркладознавства.

Керівниками курсових робіт були викладачі кафедри слов’янської філології Світлана Войталюк та Зоряна Шаховал. Для всіх здобувачів освіти захист курсової роботи відбувався вперше, а відповідно й було немало хвилювань. Однак попри емоційно-хвилюючий стан, усім вдалося гарно представити результати своїх досліджень, над якими працювали протягом семестру. Члени комісії – декан ГПФ Людмила Станіславова, завідувач кафедри Неля Подлевська, старший викладач Світлана Войталюк та викладач Зоряна Шаховал – вислухали презентації усіх присутніх студентів, ставили додаткові запитання, обговорювали всі разом результати, висловлювали зауваження та побажання та підвели підсумки оцінювання, адже цей етап роботи включав не лише сам захист робіт, а й детальну перевірку власне курсових робіт, визначивши їх теоретичне, практичне значення та новизну роботи.

Кожна робота виявилася цікавою, науково дослідженою і водночас різноманітною за тематикою і спрямуванням, у яких здобувачі освіти відкривали для присутніх різні грані перекладів. Також цікавими були вибори тем наукових робіт, творів, на основі яких проводилося дослідження. Тут були і всесвіти Гаррі Поттера, і мультфільми, і  подібне.

Під час опрацювання своїх досліджень студенти відкрили для себе нові цікаві можливості перекладу, види перекладів, зрозуміли наскільки це цікава та водночас важка робота, але результат дає можливості  розуміти тексти, музику, важливі документи та все інше, що не мало б сенсу без знання мови та наявності кваліфікованих перекладачів.

Дякуємо здобувачам освіти за проведену науково-дослідну  роботу та вітаємо з успішним захистом курсової роботи!

Інфорамція кафедри слов’янської філології