Захист педагогічної практики студентами спеціальності «Філологія. Українська мова та література»

15 березня 2019 року на кафедрах української та слов’янської філології відбулася прем’єра фільму «Практика у великому місті». І це не жарт! Саме у такій формі проходив захист навчально-педагогічної практики студентів групи ФУМ-15-1.

Підготовка, зйомки, хвилювання – це все того вартувало. Щирі емоції від перегляду як в студентів, так і у викладачів, приємні побажання та корисні поради щодо майбутньої професії. Ось така має бути атмосфера навчання в Хмельницькому національному університеті! Тому гуманітарно-педагогічний факультет пильно «стежить» за цим! І саме тут відбуваються творчі дива!

Студенти групи ФУМ-15-1 вирішили донести свої враження через повнометражний фільм. Монтажем матеріалів займалася староста групи – Косарева Аліна. Сценарій писали усі – «зі світу по нитці». Кожна студентка до свого фрагменту уроку представила власні думки та враження від практики. Текст для «начитки» загальних кадрів – робота Слокви Ольги. Але як не крути, у фільмі головні завжди актори: Савчук Альона, Бадальян Гаяне, Зозуля Катерина, Возна Ірина, Король Ангеліна, Коваль Марина, Мулявко Соломія, Карпова Олена – студенти-практиканти, які впродовж лютого проводили уроки української мови та літератури, світової літератури у загальноосвітніх навчальних закладах міст Хмельницького, Старокостянтинова, Славути Хмельницької області, м. Сокаль Львівської області, м. Здолбунова Рівненської області, с. Шатави Дунаєвецького району, с. Нетеченець Віньковецького району.

Окрема вдячність керівникам практики від ХНУ: к. пед. н., доценту Горячок І. В., к. пед. н., доценту Подлевській Н. В., к. філол. н., доценту Торчинській Н. М., к. філол. н., доценту Станіславовій Л. Л., ст. викладачеві Терещенко Л. В. Завдяки їм студенти змогли показати високий методичний та фаховий рівень знань. Надзвичайно приємно, що деяким практиканткам навіть запропонували справжнісіньку роботу! І це саме той успіх, заради якого і варто було навчатися всі ці роки!

Окрім зазначених вище керівників практики, на захисті були присутні завідувач кафедри української філології – д. філол. н., професор Торчинський М. М., куратор групи ФУМ-15-1 – ст. викладач Янчишин А. М., д. філол. н., доцент – Царалунга І. Б., які висловили своє захоплення роботою студентів-практикантів.

Із щасливих облич на фото видно, що захист практики перевершив всі очікування студентів, які щиро вірять, що не підвели свій факультет та свої кафедри. З нетерпінням вже очікують наступної практики – переддипломної магістерської.

Що ж! Не будемо багато говорити, а просто запрошуємо всіх охочих до перегляду фільму «Практика у великому місті», створеного студентами-філологами:

Приємного перегляду і позитивних емоцій!

Інформація кафедр слов’янської філології та української філології