Захист виробничої (перекладацької) практики студентами 3 курсу

26 червня 2023 року відбувся захист виробничої (перекладацької) практики, студентів 3 курсу спеціальностей ФППА-20, ФПР-20 спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська». Працювала комісія у складі завідувача кафедри слов’янської філології Нелі Подлевської, декана гуманітарно-педагогічного факультету Людмили Станіславової, старшого викладача кафедри Світлани Войталюк та керівника практики викладача Зоряни Шаховал.

Здобувачі проходили перекладацьку практику згідно з навчальним планом. Метою перекладацької практики є застосування у практичній діяльності знань із теорії та практики перекладу, усвідомлення професійної значущості цих знань, виховання потреби постійного удосконалення професійних знань, навичок та умінь перекладацької майстерності. Студенти досягали цієї мети шляхом перекладу текстового матеріалу з української на польську мову та визначали усі значущі складники у перекладацькій діяльності. Під час захисту практики студентам було поставлено немало запитань, на які вони впевнено відповідали, демонструючи гарний рівень теоретичних знань та практичних умінь і навичок.

Під час проходження практики здобувачі продемонстрували свої знання з теорії перекладу та успішно застосували їх у перекладацькому процесі. Також зрозуміли, наскільки складною і різноманітною є перекладацька галузь, а також окреслили перспективи власної діяльності для здобуття професійних компетентностей у перекладацькій майстерності.