Заняття викладачів польської мови (м. Варшава, Польща) для студентів-полоністів ХНУ

Протягом квітня 2021 року для студентів-полоністів кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету були проведені відкриті заняття з польської мови Анною Міськевич (Anna Miskiewicz), Крістіною Міськевич (Christina Miskiewicz), Ілоною Лясотою (Ilona Lasota) – викладачами польської мови та літератури Організації розвитку польської освіти за кордоном (м. Варшава, Польща), волонтерами, методистами Загальноукраїнського координаційно-методичного центру вивчення польської мови і культури при Спілці вчителів-полоністів України (м. Дрогобич, Львівська обл.). Заняття проводилися в рамках співпраці кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету з Інститутом модернізації вищої освіти (Дрогобицька філія).

2 квітня було проведено два заняття на тему «Kolokacje i frazeologizmy rodem ze «zwierzyńca» Brzechwy». Заняття провела Анна Міськевич.

9 квітня було проведено два заняття на теми: «Imiesłowy przysłówkowe» та «Powtórka z frazeologii». Заняття були проведені Крістіною Міськевич.

16 квітня Анна Міськевич також провела два заняття на тему «Pogodowy miszmasz frazeologiczno-poetycki»

23 квітня Ілона Лясота провела також два заняття з практикуму граматичного з польської мови.

Для студентів-полоністів надзвичайно актуальною є можливість прямого спілкування з носіями польської мови (як мови своєї майбутньої спеціальності).

Такі заняття стали суттєвим доповненням до матеріалу дисциплін: «Практичний курс польської мови», «Сучасна польська мова», «Розмовний практикум з польської мови», «Стилістика польської мови», «Міжкультурна комунікація та проблеми перекладу», які викладаються для студентів спеціальностей: «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» та «Середня освіта. Мова і література (польська)» Хмельницького національного університету.

Щиро дякуємо викладачам польської мови Анні Міськевич, Крістіні Міськевич, Ілоні Лясоті за проведені заняття з польської мови на високому науково-методичному рівні!

Продовження серії занять у травні 2021 року.