Заняття викладачів польської мови (Польща) для студентів-філологів кафедри слов’янської філології

Протягом травня 2021 року для студентів-полоністів (майбутніх філологів та педагогів) кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету були проведені відкриті заняття з польської мови Анною Міськевич (Anna Miskiewicz), Крістіною Міськевич (Christina Miskiewicz), Ілоною Лясотою (Ilona Lasota) – викладачами польської мови та літератури Організації розвитку польської освіти за кордоном (м. Варшава, Польща), волонтерами, методистами Загальноукраїнського координаційно-методичного центру вивчення польської мови і культури при Спілці вчителів-полоністів України (м. Дрогобич, Львівська обл.).

7 травня два заняття на тему «Zagrajmy w kolory – barwna frazeologia – część 1» та «Zagrajmy w kolory – barwna frazeologia – część 2» для майбутніх філологів-полоністів провела Анна Міськевіч.

14 травня два заняття «Zdrobnienia – część 1» і «Zdrobnienia – część 2» провела для майбутніх філологів Крістіна Міськевіч.

21 травня два заняття для студентів провела Ілона Лясота.

Для студентів-полоністів надзвичайно актуальною є можливість прямого спілкування з носіями польської мови (як мови своєї майбутньої спеціальності).

Такі заняття стали суттєвим доповненням до матеріалу дисциплін: «Практичний курс польської мови», «Сучасна польська мова», «Розмовний практикум з польської мови», «Стилістика польської мови», «Міжкультурна комунікація та проблеми перекладу», «Проблемні питання польської мови та перекладознавства», які викладаються для студентів за освітніми програмами: «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська», «Польська мова і література, друга мова – англійська» та «Середня освіта. Мови і літератури (польська, україгнська)» Хмельницького національного університету.

Усі дидактичні матеріали до лекцій викладачі польської мови люб’язно надали на кафедру слов’янської філології для подальшого використання у навчальному процесі.

Щиро дякуємо викладачам польської мови Анні Міськевич, Крістіні Міськевич, Ілоні Лясоті за проведені заняття з польської мови на високому науково-методичному рівні!

Щиро дякуємо Дрогобицькій філії Інституту модернізації вищої освіти (Адаму Хлопеку, Марії Мацькович) за сприяння в організації занять із польської мови, що проводилися протягом 2 семестру 2020-2021 навчального року в рамках співпраці із кафедрою слов’янської філології Хмельницького національного університету! Сподіваємося на продовження співпраці у новому навчальному році!