«Журналіст – людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу»

23 листопада студентам освітньо-професійних програм: «Філологія. Польська мова та література, друга мова – англійська», «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)», «Філологія. Українська мова і літератури», «Середня освіта. Українська мова і література»,  «Середня освіта. Українська мова і література. Англійська мова», що вивчають вибіркову дисципліну «Основи журналістики» (викладач кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янської філології Інна Владиславівна Горячок) випала нагода поспілкуватися з випускницею-філологинею Хмельницького національного університету, журналісткою МТРК «Місто» Аліною Косаревою. Гостя активно ділилася власним досвідом та практичними ситуаціями, розповідала про тонкощі журналістської діяльності.

Молода журналістка розповіла про свій шлях, наголосила на важливості постійного навчання, вдосконалення, саморозвитку. Журналіст — професія, яка постійно зазнає змін, викликів сьогодення, щоб стати справжнім фахівцем, необхідно щоденно підживлювати свої знання, вміння та навички.«Журналіст – людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу» (Дейм Ребека Вест), – Аліна підтвердила правдивість цих слів.

Приємною родзинкою спілкування стало прочитання Аліною власних поезій, адже вона пише чудові вірші і виступає з ними на різних літературних заходах. На завершення Аліна надала слушні поради молодим людям, які планують пов’язати своє життя із журналістикою. Зустріч видалася повною позитивних емоцій, вражень та теплої атмосфери, студентам сподобалося приємне спілкування. Склалося враження, що Аліна залюблена у журналістику і робить свою справу у задоволення собі та людям.

Дякуємо Аліні за цікаву та корисну для студентів зустріч!

Інформація кафедри словянської філології