Знайомство першокурсників-полоністів із роботою Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки

30 вересня щорічно відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

Спільно з викладачами кафедри слов’янської філології (Оксаною Петрівною, Світланою Василівною – куратори першокурсників) та завідувачем відділу літератури іноземними мовами Валентиною Іванівною, 30 вересня 2022 р. у Всеукраїнський день бібліотек організовано екскурсію до Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки для студентів першого курсу Хмельницького національного університету освітньо-професійних програм: «Середня освіта. Мови та літератури (польська, українська)», «Польська мова і література, друга мова – англійська». Більшість зі студентів вперше потрапити у стіни обласної бібліотеки.

Співробітники бібліотеки провели ознайомчу екскурсію бібліотекою. Зокрема, ознайомили з різними відділами: читальним залом гуманітарного профілю, відділом абонементу, відділом мистецтв, відділом краєзнавства, відділом літератури іноземними мовами. Першокурсники дізналися про історію становлення, розвиток та сучасність книгозбірні, можливості пошуку інформації і послуги бібліотеки, відтворили карту-пазл територіальних громад Хмельницької області.

Важливим для майбутніх філологів-полоністів стала презентація ресурсів відділу літератури іноземними мовами, зокрема, проєкт «Польська полиця», книжкова виставка «Унікальні словники та енциклопедії».

Результат цього заходу – отримані знання щодо користування фондами бібліотеки та позитивні емоції.

Інформація про відвідування нашими студентами-першокурсниками  бібіліотеки розміщена й на сторінці бібліотеки у Фейсбуці.