Знайомство студентів-першокурсників із діяльністю Хмельницької обласної наукової універсальної бібліотеки

У рамках «Місяця першокурсника», організованого ХОНУБ, студенти-першокурсники спеціальностей «Філологія. Польська мова та література, друга мова англійська» та «Середня освіта. Польська мова та зарубіжна література» разом із куратором групи, викладачем кафедри слов’янської філології Шаховал Зоряною Ігорівною ознайомилися з діяльністю наукової бібліотеки. Кожен куточок бібліотеки наповнений любов’ю її працівників. Студенти на власні очі побачили весь шлях книги від отримання її бібліотекою до моменту, коли вона потрапляє на полиці до читачів. Також бібліотека працює над оцифруванням книг, щоб процес відвідин бібліотеки був максимально наближений до нинішнього світу сучасних технологій. Книга – невичерпне джерело інформації, читання – процес, який приносить максимум користі для читача.

Важливим для майбутніх філологів-полоністів стала презентація ресурсів відділу літератури іноземними мовами, зокрема, проєкт «Польська полиця», книжкова виставка «Унікальні словники та енциклопедії».

Кафедра слов’янської філології та студенти щиро вдячні працівникам Хмельницької обласної наукової універсальної бібліотеки, завідувачеві відділу іноземної літератури Валентині Іванівні за цікавий екскурс у світ книги, захоплививй та різноманітний, студенти були зацікавлені та вражені величезною діяльністю бібліотеки, хоча очікували побачити звичайнісінькі полиці з книгами.

Така екскурсія до бібліотеки вже є традиційною щорічно для наших першокурсників, адже починають навчання, тому потреба у послугах бібліотеки буде завжди! А ще – це можливість краще згуртуватися, поспілкуватися з куратором за кавою, краще пізнати своїх одногрупників. Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні!