Зустріч студентів-полоністів зі стейкхолдером

19 вересня 2022 року у рамках вивчення дисципліни «Методика виховної роботи» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Горячок Інна Владиславівна) відбулася зустріч студентів спеціальностей «Філологія. Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська», «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)», «Філологія. Українська мова і література»  зі стейкхолдером – педагогом-організатором Технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура міста Хмельницького Панчук Людмилою Йосипівною, яка розповіла здобувачам вищої освіти про можливості професійної самореалізації після набуття фаху.

«Сьогодні відбулася зустріч із педагогом-організатором Хмельницького ТБЛ. імена Артема Мазура Людмилою Віталіївною.  Упродовж всієї зустрічі вона ділилася з нами особливостями професії педагога-організатора. А підготовлені пані Людмилою різноманітні ілюстрації дали змогу їй продемонструвати нам результати її роботи. Також педагог ознайомила нас із специфікою системи учнівського самоврядування. Ще наша гостя розповіла нам, що ліцей активно займається волонтерською діяльністю, що, як на мене, дуже важливо і корисно у такий складний для України час. Особисто для мене, ця зустріч є дуже цінним досвідом, що неодмінно стане у нагоді в моїй подальшій педагогічній діяльності. Дякую, Інно Владиславівно, що долучаєте нас до таких цікавих та пізнавальних зустрічей», – зазначає Валентина Мосійчук.

«Я вдячна Інні Владиславівні за те, що проводить нам зустрічі з різними педагогами. Сьогодні ми познайомилися з пані Людмилою, це педагог-організатор, яка розповіла нам про різні заходи та свята, що проходять у їхньому ліцеї. Чесно, я була здивована кількістю цих заходів, адже їх було дуже багато. І в мене одразу виникло запитання: як пані Людмила все встигає? Я захоплююсь такими людьми, які творчо мислять та зацікавлені у тому, щоб все сподобалося дітям. Тому мені такі зустрічі дають сильну мотивацію для подальшої праці з дітьми», – розповідає  Дарія Щербатюк.

«Сьогодні я була присутньою на зустрічі з педагогом-організатором Людмилою Віталіївною. Мені надзвичайно сподобалася зустріч тим, що із розповідей педагога-організатора в мене з’явилася думка бути саме організатором. Мені раніше подобалася організаційна діяльність, а сьогоднішня зустріч ще більше підштовхнула мене, щоб над цим задуматись. Буду з радістю чекати на такі зустрічі, адже це надзвичайно цікаво», – зауважила Сніжана Безпалько.

Щиро вдячні стейкхолдерові пані Людмилі за корисну інформацію, запрошення наших студентів-полоністів на проходження педагогічної практики на базі Технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура.