Зустріч зі стейкхолдером – учителем польської мови

Напередодні свята – Дня працівника освіти (Дня вчителя) – відбулася зустріч студентів-полоністів 1 курсу (майбутніх бакалаврів середньої освіти – учителів польської мови та літератури та української мови та літератури) Хмельницького національного університету зі стейкхолдером – учителем польської мови і зарубіжної літератури Оксаною Мельник.

Для першокурсників це перша зустріч зі стейкхолдером, а відповідно стала для них надзвичайно мотивуючою та позитивною.

Оксана Сергіївна (випускниця нашого університету) має педагогічний стаж 10 років, і залюбки поділилася зі студентами своїми чималими досягненнями за цей час.

«Під час зустрічі почув багато корисної інформації і запам’ятав для себе багато різних речей щодо вивчення мов та важливості їх у житті людини» (Влад Коваленко).

«Такий формат зустрічей є дуже цікавим, бо можна отримати якісь додаткові та корисні знання» (Вікторія Паламарчук).

«Я із задоволенням провела час, отримала багато інформації. Мені сподобалась Оксана Сергіївна тим, що за десять років можна отримати такий великий досвід» (Анна Гнатюк).

«Хочу поділитися враженнями від сьогоднішньої зустрічі з вчителем. Насправді мені дуже сподобалося вести бесіду в колі професійних викладачів. Я багато чого засвоїла для себе, що допоможе мені у реалізації майбутніх професійних завдань» (Анастасія Грицьків).

«Насправді було дуже цікаво послухати. Дізналася багато нової інформації. Оксана Сергіївна створила позитивну мотивацію, тепер ще більше хочеться вчитися. Дуже дякую за цю зустріч» (Вероніка Дузяк).

«Сьогоднішня зустріч була дуже цікавою та мотивуючою. Цікаво слухати про досвід людини, яка працює у тій сфері, з якою ти плануєш поєднати своє життя. З лекції дізналася багато нового, що, думаю, мені у майбутньому стане у нагоді. Дякую за цю зустріч» (Сніжана Ратушна). «Дуже дякую за цю зустріч. Вона була дуже інформативною та цікавою. Окрема подяка Оксані Сергіївні за щирість та мотивацію» (Естер Трачук).

Дякуємо Оксані Сергіївні, випускниці нашого університету, за бажання поділитися досвідом, створену мотивацію до навчання для студентів, окреслення перспектив їхньої майбутньої педагогічної діяльності, висловлені рекомендації до освітньо-професійної програми «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)»!

Напередодні професійного свята бажаємо Оксані Сергіївні професійного росту, неймовірних досягнень, любові, поваги, щирості і вдячності від своїх вихованців!