Інна Горячок – спікер вебінару для заступників директорів із виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників ЗЗСО Хмельницької МТГ

У рамках співпраці Центру професійного розвитку педагогічних працівників Хмельницької міської ради та Хмельницького національного університету 26 квітня кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янської філології, завідувач відділу навчально-виховної роботи  Хмельницького національного університету Інна Владиславівна Горячок провела вебінар «Інноваційні технології в сучасному виховному процесі» для заступників директорів із виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників закладів загальної середньої освіти Хмельницької територіальної громади.

  • Як побудувати у Новій українській школі наскрізний виховний процес?
  • Що формує і розвиває цінності, закладені у нормативних документах про освіту та у постулатах українського суспільства і держави, європейського освітнього простору?
  • Які інновації потрібні для удосконалення виховної роботи?
  • Чи можна охарактеризувати інноваційні виховні технології лише з позитивного боку?
  • Як правильно забезпечити результативність упровадження інноваційних технологій?
  • У чому полягає специфіка інноваційних методів та прийомів у виховній роботі?
  • Хто він, сучасний класний керівник – основний рушій виховного процесу у ЗЗСО?

 Саме такі питання стали основними в обговоренні проблем сучасного виховного процесу у закладах загальної середньої освіти.

Надзвичайно приємно, що серед присутніх були випускники наших філологічних спеціальностей, які зараз працюють у закладах освіти міста Хмельницього, зокрема Альона Горбей, Вікторія Полігас, Заругі Красноголовець та ін. Зацікавлена слухацька аудиторія активно долучилася до обговорення, запропонованих спікером ключових питань. Зокрема, висловлювали свою позицію щодо проблемних запитань  і пропонували своє бачення. На завершення слухачі подякували за плідну і корисну розмову, висловили побажання щодо організації наступних вебінарів за участі Інни Горячок.

«Дякуємо, що внесли нові акорди у музику виховного процесу,- зауважила учасниця Тетяна Томчишина.

«Дякуємо! Інформація є для нас надзвичайно корисною. Дуже добре, що пані Інна все систематизувала для нас, тому є поле для майбутньої творчої діяльності. Дякуємо організаторам та спікеру! Нам все цікаво. Бажаю натхнення на подальшу співпрацю», – зазначила пані Валентина.

Хочемо зазначити, що Інна Владиславівна Горячок на кафедрі слов’янської філології уже багато років для майбутніх педагогів-філологів викладає дисципліни методичного спрямування, зокрема й: «Методику виховної та позаурочної діяльності», здійснює керівництво педагогічною та виховною практикою, підвищує кваліфікацію на всеукраїнських та університетських курсах, постійна учасниця (спікер) педагогічної (не)конференції EdCamp, а отже, має й власні напрацювання, з якими охоче ділиться не лише зі студентами, а й з колегами на кафедрі під час методичних конференцій, є керівником студентського наукового гуртка «Педагогічна майстерня вчителя», тому приємно, що цього разу поділилася досвідом з усіма охочими педагогічними працівниками Хмельницької територіальної громади.

Щиро дякуємо Центру професійного розвитку педагогічних працівників Хмельницької міської ради за співпрацю, зокрема, консультантові Ользі Сокальській, за організацію вебінару та його модерацію. Сподіваємося на продовження спільної діяльності задля обміну педагогічним досвідом та підвищення кваліфікації усіх охочих.

Інформація кафедри слов’янської філології