Участь викладачів кафедри у роботі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

4 березня відбувся ІІ  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Юні МАНівці у дистанційному форматі захищали свої дослідження у різних наукових відділеннях. Викладачі кафедри слов’янської філології Інна Горячок та Світлана Войталюк  увійшли до складу журі відділень «Журналістика» та «Польська мова». «Я співпрацюю з Малою академією наук ще з 2016 року. Приємно, що щороку  учасники беруть дуже цікаві теми для своїх наукових досліджень і гідно їх представляють, тому і надалі буду підтримувати діяльність МАН й нашу обдаровану молодь у прагненні отримувати нові знання не лише для свого розвитку, а й для забезпечення належного рівня розвитку і нашого регіону, і в цілому нашої держави», – зазначила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, член журі Інна Горячок.

«Особливо запам’яталася робота Галицької Ангеліни, учениці 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею №13, яка презентувала свою роботу з польської мови на тему «Найновіші тенденції у польському молодіжному соціолекті (на матеріалі конкурсу «Молодіжне слово року»), достойно захистивши проєкт й отримавши ІІІ місце», – зазначає старший викладач кафедри, член журі Світлана Войталюк.

Варто зауважити, що і цьогоріч  учасники  конкурсу  підготували дослідження на актуальні теми, продемонстрували високий рівень знань із відповідних дисциплін, прагнення до науки, до нових відкриттів. Учасники представляли свої роботи на постерному захисті, а попередньо на науковій конференції. Саме Мала академія наук України є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень. Наукові керівники юних МАНівців забезпечили  якісну підготовку учнів, розкрили таланти й допомогли їм реалізувати поставлену мету.

Дякуємо Збройним силам України за можливість проведення конкурсу Малої академії наук України! Тримаємо освітній фронт, який так само важливий для збереження наукового потенціалу та нашого майбутнього!

Інформація кафедри слов’янської філології