Дорогі наші студенти, а також усі, хто цікавиться питаннями підготовки фахівців – майбутніх філологів та педагогів!

Просимо висловити Вашу думку про переліки вибіркових дисциплін, які пропонує кафедра слов’янської філології окремо для бакалаврів спеціальностей «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська», «Польська мова і література, друга мова – англійська» і «Середня освіта. Мови і літератури (польська, українська)» та магістрів спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська».

Нас цікавить Ваша думка про дисципліни, які пропонує кафедра для вибору, зокрема, які зацікавили Вас більше, а які, можливо, не варті уваги, чи які дисципліни, на Вашу думку, яких немає в переліку, можна було б додати для набуття професійних компетентностей філологів.

Усю інформацію, будь ласка, надсилайте на електронну адресу нашої кафедри ksf2013@ukr.net, вказавши свої дані, зокрема номер телефону, на який, за потреби,  можна буде зателефонувати. Або якщо буде у Вас така можливість чи бажання – зайдіть, будь ласка, на кафедру (ауд. 4-334) і передайте матеріали.

Щиро дякуємо!

Інформація про здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти

ВИБІРКОВІ ДИСЦИПЛІНИ КАФЕДРИ ДЛЯ ПЕРШОГО ОСВІТНЬОГО РІВНЯ – БАКАЛАВР

ВИБІРКОВІ ДИСЦИПЛІНИ КАФЕДРИ ДЛЯ ДРУГОГО ОСВІТНЬОГО РІВНЯ – МАГІСТР