Захист переддипломної педагогічної практики магістрів-полоністів

 «Практика завжди має бути побудована на хорошій теорії, ворота якої – перспектива» Леонардо да Вінчі

21 листопада 2018 року на кафедрі слов’янської філології магістрами 2 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності «Філологія.

Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» проведено захист переддипломної педагогічної практики, що тривала протягом п’яти тижнів.

Педагогічна практика є одним із найважливіших аспектів у процесі професійного становлення студентів. Її метою є підготовка магістрантів до виконання функцій викладача, формування у майбутніх педагогів готовності до організації навчально-виховної роботи у закладах вищої освіти.

На захисті практики були присутні: завідувач кафедри доцент Н. Подлевська, доцент І. Горячок, старший викладач О. Дутковська та студенти, котрі із захопленням розповідали про результати своєї роботи у закладах вищої освіти, ділилися враженнями та емоційно розповідали про свої досягнення.

Під час проходження практики магістранти ознайомилися зі щоденною роботою викладачів (викладали дисципліни спеціальності на молодших курсах), виступили в ролі кураторів академічних груп, займалися виховною та профорієнтаційною роботою, переймали найкращий педагогічний досвід.

Майбутні фахівці показали належний рівень теоретико-методичної підготовки до реалізації професійних функцій викладача, продемонстрували сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань, розповіли про труднощі, що виникли у процесі навчально-виховної роботи, а також запропонували свої рекомендації щодо вдосконалення організації педагогічної практики.

Керівники практики оцінили роботу кожного практиканта, проаналізували представлену документацію та надали корисні поради для майбутніх викладачів та перекладачів.

Підсумовуючи результати захисту, варто зазначити, що педагогічна практика магістрантів 2 курсу у ЗВО пройшла успішно та на належному методичному рівні. Наші магістранти отримали значний практичний досвід та показали гарну підготовку. Бажаємо їм подальших успіхів у філології – на педагогічній і перекладацькій ниві!

Інформація кафедри слов’янської філології